категорії: блоґ-запис

Старий, новий та улюблений Тартак

теґи: «Royal pub», Вінниця, "Сімка", Тартак

Не дуже часто Сашко Положинський та компанія тішать вінничан своїми виступами. Найвідданіші фанати не пошкодували грошей на квиток та заповнили не надто просторий зал закладу Royal Pub. Хоч публіки було не так багато, як очікували організатори, але ті хто прийшов на концерт – справжні фанати. Шалений драйв, улюблені хіти, танці до упаду – таким запам’ятається вінницький концерт ювілейного туру, присвяченого п'ятнадцятиріччю культової української групи Тартак.

Розпочався вечір з представлення публіці дванадцяти пісень новенького альбому, якого немає ще ніде, навіть в Інтернеті. Сьомий за рахунком альбом з назвою «Сімка» – це запальні та ліричні пісні, що чергуючись, поступово підігрівали інтерес публіки: народ заводився від енергетики музикантів та харизми лідера. Фірмовий речитатив Положинського не завжди легко сприйняти на слух, зате підхоплювати ритм у вінничан виходило суперово! Нові пісні розучували жваво та енергійно.

Перевірені часом хіти з попередніх шести альбомів публіка зустріла шаленим вибухом емоцій. Під самою сценою десятки палких шанувальників та шанувальниць виспівували слова пісень та слемились, а між піснями спілкувалися з Положинським. Потрібно відзначити особливе вміння Сашка розмовляти з натовпом, наче з єдиним організмом – стьобні жарти та кумедні зауваження Положинського є органічною частиною концерту. Елементом цього спілкування став стейдж-дайвінг, на який кілька разів наважився Сашко – публіка перебувала в цілковитому захваті!

Акція по обміну годинами, що триває уже понад рік під гаслом «Цінуй свій час, а не свій годинник» відбулася у Вінниці з успіхом: охочих обмінятися наручними годинниками з Положинським було предостатньо. Один з вінничан тепер володіє годинником, що раніше належав фанату з Чернівців, а його годинник обміняють уже у Бердичеві.

Після більш ніж десятка хітів публіка і не думала вгамовуватися. За п'ятнадцять років творчості у гурту Тартак стільки пісень, що заспівати їх всі на одному концерті абсолютно нереально. Сашко Полонинський дозволив публіці самостійно обрати п’ятірку композицій, якими завершиться концерт та виконав ці побажання. Вдячні слухачі казилися від щастя. Потужний заряд позитивного драйву, отриманий від Тартак, залишиться з вінничанами ще надовго.